10.5.2022
|
08:30
|
P
Gym. Komenského 32, Trebišov vs. Gym. P.J.Šafárika Akademika Hronca 1, Rožňava
|
25:21 (12:9, 8:11, 5:1)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Komenského 32, Trebišov |
Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, Trebišov |
|
|
Gym. P.J.Šafárika Akademika Hronca 1, Rožňava |
Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika - Pavol Jozef Šafárik Gimnázium - Ul. akademika Hronca 1, Rožňava |
|
|
10.5.2022
|
08:30
|
P
Gym. Šrobárova 1, KE 1 vs. Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce
|
16:33 (7:21, 9:12)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce |
Gymnázium Pavla Horova - Masarykova 1, Michalovce |
|
|
Gym. Šrobárova 1, KE 1 |
Gymnázium - Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto |
|
|
10.5.2022
|
09:00
|
P
Gym. Park mládeže 5, KE 1 vs. Gym. Komenského 32, Trebišov
|
28:16 (18:8, 10:8)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Komenského 32, Trebišov |
Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, Trebišov |
|
|
Gym. Park mládeže 5, KE 1 |
Gymnázium - Park mládeže 5, Košice-Sever |
|
|
10.5.2022
|
09:00
|
P
Stredná športová škola, Trieda SNP 104, KE 2 vs. SOŠ Hlavná 54, Moldava n/Bodvou
|
48:5 (27:3, 21:2)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Stredná športová škola, Trieda SNP 104, KE 2 |
Stredná športová škola - Trieda SNP 104, Košice 2, Košice-Západ |
|
|
SOŠ Hlavná 54, Moldava n/Bodvou |
Stredná odborná škola - Szakközépiskola - Hlavná 54, Moldava nad Bodvou |
|
|
10.5.2022
|
09:30
|
P
Gym. P.J.Šafárika Akademika Hronca 1, Rožňava vs. Gym. Park mládeže 5, KE 1
|
19:27 (9:8, 10:19)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Park mládeže 5, KE 1 |
Gymnázium - Park mládeže 5, Košice-Sever |
|
|
Gym. P.J.Šafárika Akademika Hronca 1, Rožňava |
Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika - Pavol Jozef Šafárik Gimnázium - Ul. akademika Hronca 1, Rožňava |
|
|
10.5.2022
|
09:30
|
P
Gym. Školská 7, Spiš. N. Ves vs. Gym. Šrobárova 1, KE 1
|
38:14 (15:8, 23:6)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Šrobárova 1, KE 1 |
Gymnázium - Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto |
|
|
Gym. Školská 7, Spiš. N. Ves |
Gymnázium - Školská 7, Spišská Nová Ves |
|
|
10.5.2022
|
10:00
|
P
Gym. Poštová 9, KE 1 vs. Stredná športová škola, Trieda SNP 104, KE 2
|
24:18 (14:11, 10:7)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Poštová 9, KE 1 |
Gymnázium - Poštová 9, Košice-Staré Mesto |
|
|
Stredná športová škola, Trieda SNP 104, KE 2 |
Stredná športová škola - Trieda SNP 104, Košice 2, Košice-Západ |
|
|
10.5.2022
|
10:30
|
P
Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce vs. Gym. Školská 7, Spiš. N. Ves
|
37:20 (18:4, 19:16)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce |
Gymnázium Pavla Horova - Masarykova 1, Michalovce |
|
|
Gym. Školská 7, Spiš. N. Ves |
Gymnázium - Školská 7, Spišská Nová Ves |
|
|
10.5.2022
|
11:00
|
P
SOŠ Hlavná 54, Moldava n/Bodvou vs. Gym. Poštová 9, KE 1
|
6:27 (0:10, 6:17)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Poštová 9, KE 1 |
Gymnázium - Poštová 9, Košice-Staré Mesto |
|
|
SOŠ Hlavná 54, Moldava n/Bodvou |
Stredná odborná škola - Szakközépiskola - Hlavná 54, Moldava nad Bodvou |
|
|
10.5.2022
|
12:00
|
P
Gym. Park mládeže 5, KE 1 vs. Gym. Poštová 9, KE 1
|
21:26 (17:14, 4:12)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. Poštová 9, KE 1 |
Gymnázium - Poštová 9, Košice-Staré Mesto |
|
|
Gym. Park mládeže 5, KE 1 |
Gymnázium - Park mládeže 5, Košice-Sever |
|
|
10.5.2022
|
13:00
|
P
Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce vs. Gym. Park mládeže 5, KE 1
|
37:6 (28:4, 8:3)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce |
Gymnázium Pavla Horova - Masarykova 1, Michalovce |
|
|
Gym. Park mládeže 5, KE 1 |
Gymnázium - Park mládeže 5, Košice-Sever |
|
|
10.5.2022
|
14:00
|
P
Gym. Poštová 9, KE 1 vs. Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce
|
11:24 (5:13, 6:11)
|
-
|
Viac
|
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Gym. P.Horova Masarykova 1, Michalovce |
Gymnázium Pavla Horova - Masarykova 1, Michalovce |
|
|
Gym. Poštová 9, KE 1 |
Gymnázium - Poštová 9, Košice-Staré Mesto |
|
|