19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin vs. ZŠ, M. Janošku, LM
|
6:4
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
A skupina |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin |
Základná škola s materskou školou - Hurbanova 27, Martin |
|
|
ZŠ, M. Janošku, LM |
Základná škola Miloša Janošku, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ s MŠ Školská 49, Žilina vs. ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin
|
3:2
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
A skupina |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ s MŠ Školská 49, Žilina |
Základná škola s materskou školou - Školská 49, Žilina |
|
|
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin |
Základná škola s materskou školou - Hurbanova 27, Martin |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ, M. Janošku, LM vs. ZŠ s MŠ Školská 49, Žilina
|
2:14
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
A skupina |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ s MŠ Školská 49, Žilina |
Základná škola s materskou školou - Školská 49, Žilina |
|
|
ZŠ, M. Janošku, LM |
Základná škola Miloša Janošku, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok vs. ZŠ Komenského 495/33, Námestovo
|
8:2
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
B skupina |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok |
Základná škola - Klačno 4/2201, Ružomberok, Ružomberok |
|
|
ZŠ Komenského 495/33, Námestovo |
Základná škola - Komenského 495/33, Námestovo |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
Základná škola pri SŠ - Stred 305,Turzovka vs. ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok
|
0:7
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
B skupina |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok |
Základná škola - Klačno 4/2201, Ružomberok, Ružomberok |
|
|
Základná škola pri SŠ - Stred 305,Turzovka |
Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy - Stred 305,Turzovka, Turzovka |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ Komenského 495/33, Námestovo vs. ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok
|
3:2
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
B skupina |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok |
Základná škola - Klačno 4/2201, Ružomberok, Ružomberok |
|
|
ZŠ Komenského 495/33, Námestovo |
Základná škola - Komenského 495/33, Námestovo |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ, M. Janošku, LM vs. Základná škola pri SŠ - Stred 305,Turzovka
|
11:2
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
o 5.-6. miesto |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
Základná škola pri SŠ - Stred 305,Turzovka |
Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy - Stred 305,Turzovka, Turzovka |
|
|
ZŠ, M. Janošku, LM |
Základná škola Miloša Janošku, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin vs. ZŠ Komenského 495/33, Námestovo
|
10:3
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
o 3.-4. miesto |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin |
Základná škola s materskou školou - Hurbanova 27, Martin |
|
|
ZŠ Komenského 495/33, Námestovo |
Základná škola - Komenského 495/33, Námestovo |
|
|
19.5.2022
|
00:00
|
P
ZŠ s MŠ Školská 49, Žilina vs. ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok
|
8:2
|
-
|
Viac
|
Poznámka: |
o 1.-2. miesto |
Účastníci: |
Meno |
Škola |
|
|
ZŠ Klačno 4/2201, Ružomberok |
Základná škola - Klačno 4/2201, Ružomberok, Ružomberok |
|
|
ZŠ s MŠ Školská 49, Žilina |
Základná škola s materskou školou - Školská 49, Žilina |
|
|