A_Odznak všestrannosti ZŠ žiaci a žiačky - družstvá
Disciplína:
odznak všestrannosti družstvá
Typ súťaže:
Postupová súťaž
Kategória súťaže:
A
Pohlavie:
muži / ženy
Veková kategória:
nar. 1.1.2007 - 31.12.2011
Typ účastníka:
Družstvá
Poznámka:
Na portáli školského športu pokračuje súťaž krajskými kolami.
Prihlásiť sa do krajského kola môžu len školy a žiaci, ktorí absolvovali školské kolo a zaslali výsledky SOŠV. Viac informácií o súťaži je dostupných na https://www.olympic.sk/olov
V krajskom kole sa môže zúčastniť 1 osemčlenné družstvo ...
Na portáli školského športu pokračuje súťaž krajskými kolami.
Prihlásiť sa do krajského kola môžu len školy a žiaci, ktorí absolvovali školské kolo a zaslali výsledky SOŠV. Viac informácií o súťaži je dostupných na https://www.olympic.sk/olov
V krajskom kole sa môže zúčastniť 1 osemčlenné družstvo za každú školu kraja, ktorá absolvovala a zaslala výsledky OLOV školského kola v stanovenom termíne. Družstvá 8 +1 vedúci.
Žiaci a žiačky narodení 1.1.2007 - 31.12.2011 a to 6.- 9. ročník.
[+] zobraziť pokračovanie
[-] skryť
Zúčastnených žiakov:
1891
ZŠ Školská 2, Michalovce |
Michalovce (KE) |
20.2.2023 |
|
ZŠ Tomášikova 31, KE 1 |
Košice-Sever (KE) |
16.2.2023 |
|
ZŠ Užhorodská 39, KE 4 |
Košice-Juh (KE) |
21.2.2023 |
|
ZŠ J. Urbana |
Košice-Nad jazerom (KE) |
28.2.2023 |
|
ZŠ P.Horova, Michalovce |
Michalovce (KE) |
14.2.2023 |
|
ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smreková 38, Smižany |
Smižany (KE) |
23.2.2023 |
|
ZŠ s MŠ Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec n/Ondavou |
Rakovec nad Ondavou (KE) |
10.2.2023 |
|
ZŠ s MŠ Školská 20, Margecany |
Margecany (KE) |
20.2.2023 |
|
ZŠ s MŠ Veľký Folkmar 328, Veľ. Folkmar |
Veľký Folkmar (KE) |
28.2.2023 |
|
ZŠ s VJM - Československej armády 15,Moldava nad B |
Moldava nad Bodvou (KE) |
6.3.2023 |
|
ZŠ sv.J.Krst. Komen. 6,Spiš.Vlachy |
Spišské Vlachy (KE) |
20.3.2023 |
|
Spoj. škola - ZŠ s VJM - J. A. Komenského 5, Rožňa |
Rožňava (KE) |
19.10.2022 |
|
ZŠ, Pionierov 1, Rožňava |
Rožňava (KE) |
22.2.2023 |
|
Kat.sp.š. ZŠ s MŠ sv.V.dePaul, Saratovská 87, LV |
Levice (NR) |
28.2.2023 |
|
ZŠ Adyho 6, Štúrovo |
Štúrovo (NR) |
27.2.2023 |
|
ZŠ Benkova 34, Nitra |
Nitra (NR) |
13.2.2023 |
|
ZŠ Bernolákova 35, Šurany |
Šurany (NR) |
23.2.2023 |
|
ZŠ Fatranská 14, Nitra |
Nitra (NR) |
2.3.2023 |
|
ZŠ G. Bethlena Nové Zámky |
Nové Zámky (NR) |
13.2.2023 |
|
ZŠ J. Hollého 696/3, Topoľčany |
Topoľčany (NR) |
14.2.2023 |
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10