A_Plavecká štafeta MIX 2.-4. ročníka ZŠ

Plávanie
Plávanie
 

Disciplína:
štafeta 4 x 25 m voľný spôsob

Ročník:
2021 / 2022

 
Typ súťaže:
Postupová súťaž
 
Pohlavie:
muži / ženy
 
Veková kategória:
nar. 1.9.2011 - 31.8.2014
 
Typ účastníka:
Družstvá
 
 
 
Poznámka:

Učiteľ prihlási na súpisku všetkých žiakov a žiačky, ktorí sa zúčastnia plaveckej súťaže! OKRESNÉ KOLO: vyhodnotia sa najlepšie 4 časy plavcov v plaveckej súťaži žiakov a žiačok z jednej ZŠ bez ohľadu na pohlavie Kontakt na krajského koordinátora ...

[+] zobraziť pokračovanie
 
 
 

Zúčastnených škôl:
93

Zúčastnených žiakov:
179

 
Názov / Typ kola Dátum Počet účastníkov /súťažiacich
Celoštátne kolo
Celoštátne kolo
13.6.2022 - 14.6.2022 5 škôl
11 súťažiacich
Krajské kolo Banskobystrický kraj
Krajské kolo BB
11.5.2022 10 škôl
15 súťažiacich
Krajské kolo Bratislavský kraj
Krajské kolo BA
9.5.2022 13 škôl
36 súťažiacich
Krajské kolo Košický kraj
Krajské kolo KE
28.4.2022 20 škôl
16 súťažiacich
Krajské kolo Nitriansky kraj
Krajské kolo NR
26.4.2022 7 škôl
12 súťažiacich
Krajské kolo Prešovský kraj
Krajské kolo PO
27.4.2022 15 škôl
20 súťažiacich
Krajské kolo Trenčiansky kraj
Krajské kolo TN
26.4.2022 5 škôl
20 súťažiacich
Krajské kolo Trnavský kraj
Krajské kolo TT
10.5.2022 7 škôl
40 súťažiacich
Krajské kolo Žilinský kraj
Krajské kolo ZA
16.5.2022 11 škôl
20 súťažiacich
Okresné kolo Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj
Okresné kolo BN / TN
2 školy
n/a
Okresné kolo Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Okresné kolo BB / BB
1 škola
n/a
Okresné kolo Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj
Okresné kolo BS / BB
1 škola
n/a
Okresné kolo Bardejov, Prešovský kraj
Okresné kolo BJ / PO
3 školy
n/a
Okresné kolo Bratislava I, Bratislavský kraj
Okresné kolo BA I / BA
2 školy
n/a
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Okresné kolo BA II / BA
1 škola
n/a
Okresné kolo Bratislava IV, Bratislavský kraj
Okresné kolo BA IV / BA
2 školy
n/a
Okresné kolo Bratislava V, Bratislavský kraj
Okresné kolo BA V / BA
3 školy
n/a
Okresné kolo Brezno, Banskobystrický kraj
Okresné kolo BR / BB
1 škola
n/a
Okresné kolo Dolný Kubín, Žilinský kraj
Okresné kolo DK / ZA
1 škola
n/a
Okresné kolo Galanta, Trnavský kraj
Okresné kolo GA / TT
2 školy
n/a
1  |  2  |  3